Żyję tu i teraz i nie jest mi wszystko jedno co się dzieje wokół mnie . To moje subiektywne spojrzenie na Rzeczypospolite ...
Blog > Komentarze do wpisu

Śmierć Człowieka Przyzwoitego

Władysław Bartoszewski

Władysław Bartoszewski (1922 - 2015)

Gdy wczoraj wieczorem przeczytałam na FB, że Profesor Bartoszewski nie żyje, ścisnęło mi się serce. W pierwszej chwili myślałam, że nie napiszę żadnej notki, ale czy wobec tak wielkiej straty można nic nie powiedzieć? Choć tak naprawdę słowa niewiele tu znaczą...

Odszedł Wielki Człowiek i Patriota. Mistrz.
Jego życiorys jest tak bogaty, że aż trudno uwierzyć, że dotyczy jednego człowieka, w dodatku do końca czynnego, wręcz biegnącego. Swojego życia na pewno nie zmarnował.
A my wszyscy zostajemy z wielką pustką....


sobota, 25 kwietnia 2015, marzatela
Tagi: BartoszewskiPolecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: laudate44, *.dynamic.upc.ie
2015/04/25 14:37:42
Bartoszewski, odkąd pamiętamy, zawsze aktywnie wspierał polityków Platformy przed wyborami. Do wczoraj był w komitecie poparcia Komorowskiego w jego staraniach o reelekcję. I patrząc pragmatycznie, nawet po śmierci bardzo wydatnie go wesprze. Państwowy pogrzeb z honorami tuż przed wyborami, 4 maja.
-
2015/04/25 17:57:28
@Laudate
Pamiętając coroczne obchody wybuchu Powstania Warszawskiego czy też to, co działo się po śmierci Geremka - może się okazać, że znaczny swój udział w poparciu Komorowskiego będą mieć ci, dla których cmentarz to dobre miejsce, aby buczeć, gwizdać, protestować. Takie hieny wywołują oburzenie wśród wszystkich przyzwoitych ludzi.
-
2015/04/25 18:37:34
Też mam problemy z postem. Człowiek trudny do ogarnięcia. Układam zdania, ale zgrzytają. Opisywanie gigantów nie idzie mi dzisiaj.
-
2015/04/25 19:18:41
@Starszy
Cokolwiek się nie napisze - w stosunku do Prof. Bartoszewskiego, zabrzmi jak banał....ministat liczniki.org


Komentarze.eu - Przegląd polskiej blogosfery
Blogi Polityczne